König Zip-12

König Zip-12Bez sněhových řetězů se v dnešní době jenom málokdy obejdeme, zvláště pokud bydlíme na horách, nebo podnikáme časté cesty například za lyžováním. V takových případech je nezbytné, abychom se vždy pohodlně a bezpečně dostaly tam, kam potřebujeme. A k tomu nám mohou dopomoci především kvalitní sněhové řetězy, ideálně potom model König Zip-12. Ty jsou díly svým vlastnostem, především z hlediska pevnosti, odolnosti a výdrže považovány za skutečnou špičku trhu. Základem jejich výroby je totiž slitina manganové oceli a niklu, která tak zaručuje vysokou pevnost, se kterou souvisí i životnost řetězů, a to i když budou používány doslova každodenně a v těch nejextrémnějších podmínkách.

Jejich nasazení a především samotné dopnutí je poměrně snadné, a to hlavně díky praktickému pružnému dílu. Během jízdy tak budete mít jistotu, že budou perfektně sedět na svém místě, což samozřejmě povede k tomu, že bude perfektně sedět i váš vůz. Jako jedny z mála na trhu jsou sněhové řetězy König Zip-12 tvořeny čtvercovými články o velikosti 12 milimetrů, které tvoří skvělý celek, díky kterému je zajištěn perfektní výkon a jízdní vlastnosti jak na ledu, tak především na souvislé vrstvě sněhu, která není především v horských oblastech absolutně ničím výjimečným.

Tyto sněhové řetězy jsou určitě skvělou volbou pro ty, kteří hledají skvělý poměr ceny a výkonu, tedy samotných vlastností. Ty zaručuje i samotný výrobce, který rozhodně není na trhu se sněhovými řetězy žádným nováčkem. Pokud tedy vyrážíte do horských oblastí, nezapomeňte je do svého auta přibalit. Sami se, když bude potřeba, přesvědčíte o tom, že právě díky nim jste mohli zdolat běžně nesjízdné silnice a bezpečně jste se dostali do cíle vaší cesty. Tak proč zbytečně riskovat, když vás řetězy König Zip-12 podrží v každé situaci, ke které byly navrženy a samozřejmě také vyrobeny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *