König Zip-Transport

König Zip-TransportNe každý má pouze osobní vůz, se kterým jezdí pravidelně do horských oblastí, nebo využívá i silnic, které mohou být pokryty sněhem či dokonce ledem. Během zimních měsíců to není nic neobvyklého ani v nížinatých oblastech naší země. Pro všechny, kteří disponují většími vozy, mezi které se řadí nejenom crossovery nebo SUV, ale také dodávky, užitková vozidla nebo karavany jsou nyní připraveny špičkové řetězy, a to s označením König Zip-Transport. Právě tento výrobce, který se specializuje i na řetězy pro osobní vozy tak vyrobil model, se kterým vyšel vstříc všem majitelům právě větších vozidel.

Jejich určení pro mnohem větší vozy dokládá i jejich charakteristika, jelikož jsou vyráběny z článků o průměru 16 milimetrů. Pro běžné osobní vozy se přitom tyto průměry pohybují okolo hodnot 8 – 12 milimetrů. Od osobních vozů se přece jenom v něčem inspirovali, a to v systému snadné montáže, která je dvouzastávková. Při první zastávce dojde k samotné montáži a upnutí řetězů, a při té druhé dojde k jejich dopnutí, aby na pneumatice drželi přesně tak, jak mají. Montáži samozřejmě napomáhají barevně označené díly, nebo pružný díl určený právě pro jejich dopnutí.

Ať už tedy máte jakýkoliv větší vůz, budete se moci spolehnout na to, že tyto řetězy, tedy model König Zip-Transport vás skutečně podrží, a to za každé situace. Je to právě kombinace perfektních jízdních vlastností a také vysoké odolnosti, co zákazníci nejvíce chválí. I v těch nejextrémnějších podmínkách a při každodenním použití si budete moci být stále jisti v tom, že vás tyto řetězy nikdy nezradí a vždy se díky nim dostanete do požadovaného cíle, a to hlavně bezpečně a rychle. To vše je zajištěno nejenom samotnou technologií výroby, ale také použitím těch nejkvalitnějších materiálů, na které musí být v tomto ohledu maximální spolehnutí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *