König Zip-Ultra

König Zip-UltraPokud i vy hledáte skutečnou špičku na trhu zimních řetězů, určitě se zaměřte na značku König, která není v tomto oboru žádným nováčkem, a právě na její řetězy se dlouhodobě spoléhá mnoho řidičů osobních vozů. Právě pro osobní vozy je určen i jeden z nejoblíbenějších a určitě nejkvalitnějších modelů, který ve svém portfoliu má. Řeč je o modelu s označením König Zip-Ultra, který i vás uchvátí řadou svých kvalitních vlastností. Začít bychom měli hezky popořádku, a to od samotného nasazení neboli montáže těchto řetězů.

Již nemusíte se svým vozem složitě popojíždět, abyste své řetězy mohli nasadit a vycentrovat tak, jak potřebujete. Tento model má totiž unikátní a hlavně patentovaný vystřeďovací a samonapínací systém, díky kterému bude samotná montáž skutečnou hračkou. Tomu napomáhá i unikátní mikroregulační řešení, a tak sněhové řetězy König Zip-Ultra dokáže nasadit i méně zručný člověk, a to během několika okamžiků. Nemusí mít přitom ani obavu o své ráfky, jelikož ty jsou ochráněny unikátními nylonovými chrániči.

Stejně tak, jako je špičkový systém upínání, jsou špičkové i jízdní vlastnosti, které jsou s těmito řetězy dosaženy. Mají perfektní záběr nejenom na vozovce pokryté souvislou vrstvou sněhu, ale skvěle vás podrží také na ledu. To vše díky čtvercových článků, o průměru devíti milimetrů a také díky tomu, že řetěz během jízdy perfektně sedí na vašem kole a tak je skvělým pomocníkem všude tam, kde již obyčejné pneumatiky nestačí. Samozřejmostí je i špičková kvalita provedení, a tak díky extrémně pevným materiálům se můžete spolehnout nejenom na dlouhou životnost, ale i na skutečnou odolnost i při té nejnáročnější jízdě. Tak proč dělat kompromisy, když vás model řetězů König Zip-Ultra může přesvědčit o tom, že právě on je tím správným, se kterým zdoláte každou silnici v každých horách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *