Nejlepší sněhové řetězy

Thule K-summitObdobí zimní sezony se často neobejdeme bez kvalitních sněhových řetězů. V této oblasti se určitě vyplatí nedělat kompromisy a vsadit na skutečnou kvalitu, které můžeme posuzovat v různých ohledech. Jeden z nejlepších typů sněhových řetězů se nazývá Thule K-Summit, a jak se sami za pár okamžiků přesvědčíte, rozhodně jsou unikátem na našem i světovém trhu. Jejich hlavní výhodou je flexibilita použití, jelikož skvěle padnou na každé vozidlo, a to z toho důvodu, že žádná jejich část se nedotýká zadní části kola a disku.

Navíc uchycení takový řetězů nikdy nebylo a pravděpodobně ani nebude snazší. Stačí je nasadit na středovou část ráfku a uchytit. A uchycení zvládnete jednou rukou, jelikož spočívá v použití fixační páky. A tím je vše hotovo. Už tedy věříte, proč jsou tyto řetězy považovány za ty nejlepší na trhu? Právě toto extrémně snadné uchycení je důvodem, proč na ně řada řidičů nedá dopustit, jelikož jenom málokdo se chce trápit zdlouhavým nasazováním.

Tyto sněhové řetězy vás však oslní také svou celkovou kvalitou, tedy především celkovým provedením a použitými materiály. To ostatně u značky Thule není žádnou novinkou, což samozřejmě potvrdila i u modelu Thule K-Summit. Díky tomu můžete řetězy používat každodenně, i v těch nejnáročnějších podmínkách, a nejenom že vás nikdy nezradí, ale navíc bude zaručena jejich dlouhá životnost.
Naprostou samozřejmostí je jak perfektní záběr jak na sněhu, tak na ledu, tak samozřejmě s tím související špičkové jízdní vlastnosti. Řetězy navíc plně spolupracují s bezpečnostními systémy vozu, jako je ABS či ESP, nebo bylo myšleno i na takové drobnosti, jako jsou nylonové kryty, které zamezují poškrábání ráfků. To vše dohromady tak vytváří jedinečný výrobek, který nemá ve světě konkurenci. A proto jsou Thule K-Summit nejlepší sněhové řetězy na světě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *