Nejrychleji nasazovací řetězy

Thule Easy-fit SUVSněhové řetězy jsou určitě nezbytným prvkem pro každého řidiče, který občas či pravidelně jezdí do oblastí se zasněženými nebo ledem pokrytými vozovkami. Během zimy a především v horských oblastech nejsou žádnou výjimkou ani sněhové vánice, a tak určitě přijde každému řidiči vhod, že své sněhové řetězy může nasadit bleskově rychle. A pokud o této rychlosti mluvíme, máme na mysli čas okolo 10 sekund. Ano, právě takovou rychlostí nasazení se totiž pyšní model Thule Easy-fit, který je jednou z vlajkových lodí švédského výrobce a značky Thule, která je právě po celém světě známá svými unikátními a ve většině případů patentovanými prvky. Jejich cílem je potom maximální praktičnost, což potvrzuje i tento případ.

O tom, že toto číslo je skutečným faktem a nikoliv pouze lákadlem výrobce svědčí i fakt, že jsou tyto řetězy zapsány v Guinessově knize rekordů. Tedy přesněji, dvanáctičlenný tým nasadil během jedné minuty na kola 81 řetězů, a vzhledem k rychlosti si vybral právě tyto, tedy Thule Easy-fit. Samozřejmě nemusíte být žádný mistr světa, ani nemusíte jejich nasazování dlouze trénovat, abyste se i vy mohli pyšnit časem v řádu sekund. Stačí totiž tři velmi jednoduché úkony, a můžete nasednout zpět do vozu a pokračovat v jízdě – samozřejmě s nasazenými řetězy.

Ať už zastavíte kdekoliv, stačí řetěz vzít a z horní části ho nasadit na vaše kolo. Jakmile ho umístíte, stačí se pouze postavit a nohou sešlápnout patentovaný upínací mechanismus. Tím je celý proces hotový a i při sebenáročnější jízdě si můžete být jisti, že tento řetěz bude perfektně držet. Sami se tak můžete přesvědčit o tom, že ne každý řetěz je nutné nasazovat na několik zastávek a po dobu několika dlouhých minut. Špičkové sněhové řetězy Thule Easy-fit je jasnou ukázkou toho, že lze čas z několika minut pohodlně stáhnout na několik vteřin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *