Thule CB-12

Pokud vyrážíte do hor a nechcete riskovat problémy spojené se sjízdností zasněžených vozovek, měla by být výbava jasná. Tím hlavní prvkem jsou samozřejmě sněhové řetězy, bez kterých není dobré na některá místa ani vyjíždět. Pokud hledáte jednoduché a levné řešení, rozhodně nebudete zklamáni, pokud zvolíte model sněhových řetězů Thule CB-12. Ty rozhodně nadchnou svou cenou, což ale neznamená, že by se jakkoliv šetřilo na kvalitě. V tomto ohledu si můžete být jisti prvotřídními zárukami a pozitivními referencemi, které jsou se značkou Thule spojeny. Řetězy Thule CB-12 jsou určeny primárně na standardní osobní vozy a tak se vyrábějí v široké škále velikostí s ohledem na velikost konkrétních pneumatik.

Jaké jsou parametry řetězů?

Pokud tento model zvolíte, můžete si být jisti, že vás nezklamou jak z hlediska kvality, tak i konstrukce. Základem jsou čtvercové články, které slibují velmi dobrý záběr na sněhu, a to i v hlubší pokrývce. Každý článek má průměr celých 12 milimetrů, což je v tomto sortimentu velmi dobrá hodnota. Díky svému provedení jsou určeny i na náročnější použití, kdy nabídnou nejenom vysokou spolehlivost, ale i celkově robustní provedení, které přispívá k jeho pevnosti a životnosti. To vše najdete v praktickém kufříku, který tak můžete mít vždy připraven v zavazadlovém prostoru vašeho auta.

Montáž na dvě zastávky

Ačkoliv v rámci montáže je třeba absolvovat dvě zastávky, určitě to neznamená, že by samotná montáž byla jakkoliv složitá, nebo náročná. A to proto, že montážní místa jsou u řetězů Thule CB-12 barevně označena a samotné dopínání usnadní pružný díl. Kombinací obojího tak při první zastávce řetěz navléknete a v rámci druhé dopnete, aby dokonale seděl. Jednoduchá je samozřejmě také demontáž, když stačí dopínací díl uvolnit, řetězy sejmou a při druhé zastávce je jednoduše sbalit a uložit do praktického kufříku, který Thule samozřejmě dodává spolu s modelem Thule CB-12 každému, kdo si ho zakoupí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *