Thule CK-7

Kvalitní sněhové řetězy s označením Thule CK-7 mají na světě jedno velké prvenství. Není to jenem kvalita, která je samozřejmě se značkou Thule spojována. Je to totiž také jejich provedení, jelikož se jedná o nejtenčí sněhové řetězy, které na světě vůbec existují. Ideální volba pro vaše kola. Přesto ale umí nabídnout velmi dobré vlastnosti a tak speciální články, které mají průměr pouze 7 milimetrů, za všech okolností zajistí, že váš vůz bude mít dobrý záběr a že budete velmi dobře držet stopu, ať už na sněhu, nebo na ledu, nebo při jiných podmínkách, které mohou na horách nastat.

Jednoduché uchycení ušetří čas

Ačkoliv součástí řetězů je manuální napínací systém, který vyžaduje dvě zastávky na nasazení, rozhodně to neznamená, že budete řetězy navlékat jakkoliv dlouho a složitě. Při jejich vývoji totiž bylo dbáno i na to, aby bylo použito unikátní mikro regulační řešení. To napomáhá nejenom samotnému navlečení, ale napomáhá také tomu, aby řetěz dobře držel na svém místě. Unikátem, který řetězy Thule CK-7 také mají, to jsou zcela určitě zkracovací háčky, které se mohou pyšnit svou funkcí, díky které brání jakémukoliv případnému kroucení řetězu. I to je cesta k tomu, jak zajistit bezproblémovou funkčnost.

I do náročných podmínek

Nenadchne vás ale jenom konstrukce, ale jistě také vlastnosti, jaké model Thule CK-7. Už samotná značka je zárukou použití špičkových materiálů a technologií, které nezklamou. K tomu přidejte třeba i praktické součásti, jako jsou nylonové chrániče, díky kterým se nemusíte bát případného poškrábání vašich diskům nebo poklic. Stejně tak ale dostanete také praktický kufřík, díky kterému můžete mít řetězy Thule CK-7 vždy připraveny ve svém autě. V případě potřeby je vyjmete, nasadíte a pokračujete v cestě. Podobně jednoduchá je také demontáž ve chvíli, kdy je silnice už klasicky sjízdná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *