Thule CL-10

Pokud se mohou sněhové řetězy Thule CL-10 něčím pyšnit, tak to jsou unikátní vlastnosti. I proto jsou na našem, ale i světovém trhu velmi dobře hodnoceny, a to jak amatéry, tak samozřejmě také profesionály. Je to dáno tím, že model Thule CL-10 je v první řadě vyroben ze skutečně kvalitních materiálů, díky kterým se na něho můžete spolehnout i v náročných podmínkách. Samotnou kvalitu materiálu poté doplňují také pevné výztuže, které mají za cíl optimální záběr ještě zlepšit. A to samozřejmě nikoliv pouze na sněhu, ale také na ledu. Ideální volba, pokud chcete v horských oblastech zažít opravdu bezstarostnou jízdu.

Unikátní konstrukce je samozřejmostí

Čím vás ale sněhové řetězy Thule CL-10 také oslní, to je jistě jejich konstrukce. Jsou totiž tvořeny čtvercovými články, které mají v průměru přesných 10 centimetrů, což je skutečná jistota dobrého záběru. Tím ale jejich tvar nekončí, jelikož součástí jsou také praktické přídavné trny, které zajistí bezpečnou a dobře ovladatelnou jízdu také na ledu. Tím logicky zvýší celkovou bezpečnost vaší jízdy, a to ať už se v horských oblastech dostanete na jakýkoliv povrch.

Montáž na jedno zastavení

Co samozřejmě může vás jako případné zájemce také zajímat, to je rychlost montáže. Ani v tomto směru model řetězů Thule CL-10 nijak nezaostává, jelikož k tomu stačí jedna jediná zastávka. A to díky samonapínacímu systému, který doplňuje i mitro regulační řešení. Díky tomu řetěz během pár chvil sedí tam, kde má, a vy můžete pokračovat v jízdě. To se hodí třeba ve chvíli, kdy panuje nepříznivé počasí a vy potřebujete navléci řetěz opravdu rychle. Samozřejmě jisti si můžete být také tím, že bude obsahovat ochranné nylonové chrániče, díky kterým nepoškrábete vaše ráfky. I to je ukázka toho, že značka Thule myslí opravdu na všechno, abyste byli při použití maximálně spokojeni ve všech směrech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *