Thule CS-10

Vyrazit si v zimě do hor samozřejmě znamená povinnost mít s sebou také dostatečně kvalitní vybavení. A to z toho důvodu, abychom se mohli vypořádat se špatně sjízdnými silnicemi. Pokud budeme konkrétní, jsou ideální volbou sněhové řetězy Thule CS-10. Ty se pyšní hned několika pozitivními vlastnostmi, které ocení každý majitel osobního vozu. V první řadě je to samozřejmě výběr různých velikostních variant, a to samozřejmě s ohledem na rozměry vašich pneumatik. Důležitým krokem je tedy vybrat ty správné. Jakmile to uděláte, máte téměř stoprocentní jistotu v tom, že vás řetězy Thule CS-10 rozhodně nezklamou.

Prvotřídní materiály i provedení

Co samozřejmě s danými řetězy přímo souvisí, to je kvalita materiálů, ze kterého jsou vyrobeny. Díky tomu perfektně obstojí i v náročných podmínkách, kdy je třeba dobrý záběr. Tomu napomáhá také tvar jednotlivých článků, které mají čtvercový tvar a jejich průměr je celých 10 centimetrů. To zajistí, že nebudete mít problémy ani v hlubším sněhu. Tím ale jejich pozitiva rozhodně nekončí, jelikož právě model Thule CS-10 má také asymetrický diamantový vzor, stejně jako nechybí přídavné trny. A ty přispívají nejenom k lepšímu záběru na zmíněném sněhu, ale jsou dobrým pomocníkem i ve chvíli, kdy se vaše vozidlo ocitne na souvislé ledové vrstvě. I zde vám totiž pomohou.

Jedinečná patentovaná konstrukce

Sněhové řetězy Thule CS-10 neoceníte jenom ve chvíli, kdy budete chtít zlepšit jízdní vlastnosti vašeho auta. Jejich pozitiva oceníte i ve chvíli, kdy je budete nasazovat, což je otázka několika desítek vteřin – samozřejmě vše s jistotou jedné jediné zastávky. Při demontáži poté oceníte patentovaný systém, díky kterému řetěz uvolníte jedním pohybem, ruky. Na co bylo také myšleno, to jsou i ochranné prvky. Můžete si tak být jistě, že pokud budete mít řetězy Thule CS-10 na plechových, stejně jako na hliníkových discích nebo na poklicích, rozhodně nedojde k jejich poškrábání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *