Thule CS-9

Pokud hledáme kvalitní sněhové řetězy, je třeba hledět na to, aby měly hned několik předností. Tou první je určitě snadné nasazení. V tomto model řetězů Thule CS-9 rozhodně dominuje. A to díky velmi propracovanému systému samonapínacího systému, díky kterému máme možnost řetěz nasadit během několika desítek vteřin, a to pouze na jedno zastavení. To se logicky hodí v celé řadě situací, hlavně potom ve chvíli, kdy venku zuří vánice a my zkrátka spěcháme a potřebujeme dojet do cíle co nejrychleji.

Spolu s tímto prvkem však můžete ocenit také systém pro rychlé uvolnění. Jedná se o patentovaný systém, díky kterému jednou rukou řetěz povolíte a snadno sejmete. Poté ho uschováte do vašeho zavazadlového prostoru, do probatického kufříku.

Kvalitní zpracování zajistí perfektní záběr

Dalším pozitivem, které mohou sněhové řetězy Thule CS-9 nabídnout, je samozřejmě jejich provedení. Skládají se ze čtvercových článků, které mají průměr přesně 9 milimetrů. To zajistí nejenom pevnost a odolnost, na kterou má vliv i kvalitní použitý materiál. Dané články jsou také jistotou velmi dobrého záběru jak na sněhu, tak samozřejmě také na ledu. Jistotou je ale i dobré vedení jízdní stopy, nebo možnost bez problémů využívat i systémy ABS nebo ESP. I ty samozřejmě spolu s řetězy napomáhají bezproblémové jízdě.

Široký výběr variant

Samozřejmostí je, že značka Thule svůj model CS-9 vyrábí v široké škále velikostních variant a tak samozřejmě není žádný problém vybrat takovou, která bude sedět přímo na vaše disky. Nutno dodat, že řetězy Thule CS-9 jsou primárně určeny k použití na osobních vozidlech. Že bylo myšleno na všechno, to mimo jiné dokládá také fakt, že součástí celého řešení jsou i praktické ochranné části, které brání tomu, aby došlo k poškrábání vašich disků. Ať už bude jízda sebenáročnější, nenajdete na nich jediný škrábanec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *