Thule K-Summit XXL

Majitelé skutečně velkých SUV vozů mají často omezený výběr na trhu se sněhovými řetězy. Ne vždy to však platí, protože je třeba nezapomenout na značku Thule. Tedy na výrobce, který je spjatý jak s kvalitou, tak s unikátním patentovaným řešením, které vždy dokáže nabídnout něco navíc. A jinak tomu není ani ve chvíli, kdy tím produktem jsou sněhové řetězy Thule K-Summit XXL. Jak už napovídá sám jejich název, jsou určeny pro ty největší SUV na trhu. A rozhodně nezklamou ani nejnáročnějšího zákazníka. A to jak díky svému vzhledu, tak i vlastnostem, nebo jednoduchosti použití. Dalo by se říci, že patří mezi skutečnou špičku na současném trhu.

Špičkové vlastnosti v různých podmínkách

Tím prvním, čím se mohou sněhové řetězy Thule K-Summit XXL pyšnit, to jsou samozřejmě jejich vlastnosti, které oceníte při jízdě. Ačkoliv nemají klasické články, dokážou nabídnout velmi dobrý záběr na sněhu. Díky přídavným trnům však nabídnou i perfektní záběr na ledu, s jistotou toho, že vás vůz bude za všech okolností držet zvolenou stopu. Tím ale pozitiva modelu Thule K-Summit XXL rozhodně nekončí, jelikož samotná konstrukce umožní použití i na vozech, které mají v oblasti podběhu velmi malý prostor. Nemusíte tak mít obavy z poškození vašeho vozu.

Montáž je otázkou pár desítek vteřin

Že jsou řetězy Thule K-Summit XXL skutečným unikátem, dokazuje také systém uchycení. Stačí umístění na centrální šrouby vašich kol a následné nasazení na pneumatiku. Poté už stačí použít páku v oblasti ráfku kola. Ta zajistí, že se řetězy sami vycentrují a díky samoupínacímu systému budou perfektně držet na svém místě. A to bez obav z toho, že by poškrábaly váš disk, nebo že by se jakákoliv jejich část dotýkala prostoru za pneumatikou. A jelikož podobně jednoduchá je i demontáž, můžete je využívat kdykoliv jenom bude potřeba – tedy vždy, kdy budete chtít zvládnout složitý terén.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *