Thule K-Summit

Nespokojíte se s běžným průměrem a vždy hledáte něco navíc? Tedy něco skutečně unikátního? Pokud je oblastí právě bezpečnost vaší jízdy na zimních horských silnicích, určitě vás nezklamou sněhové řetězy Thule K-Summit. Ty se totiž mohou pyšnit tím, že jsou exkluzivním modelem, který na našem trhu nemá konkurenci. A to už pro svou všestrannost, jelikož jsou primárně určeny téměř pro každé auto, které jezdí po našich silnicích. Máte-li tedy osobní vozidlo a hledáte řešení, které vás nadchne, jsou řetězy Thule K-Summit ideální volbou. Tím si buďte jisti.

Jedinečná konstrukce a vzhled

V první řadě vás nadchne jejich netradičnost, která však přispívá k jejich snadnému použití. Pokud budeme konkrétní, tak se Thule K-Summit pyšní tím, že se žádná ze součástí nedotýká prostoru za pneumatikou. Nasazují se výhradně z přední části, kdy je možné jejich uchycení buď na šroub, popřípadě matku. V tu chvíli také přijde vhod patentované řešení, které umožní kvalitní dotažené jednou rukou. To vše v rámci několika desítek vteřin, což se hodí hlavně při nepříznivém počasí, kdy chcete být co nejrychleji opět ve svém voze. Samozřejmostí je i podobně rychlá demontáž, kdy samozřejmě sejmete celý řetěz, se všemi součástmi, které Thule K-Summit pro správnou funkci mají.

Perfektní záběr v jakýchkoliv podmínkách

Není to ale pouze jejich vzhled, jelikož je to také jejich funkce, které vás ohromí. Dokážou poskytnout velmi dobrý záběr nejenom na sněhu, ale samozřejmě také na ledu., a to i díky své bezčlunkové konstrukci. Mimo jiné jsou řetězy Thule K-Summit vybaveny také přídavnými trny, díky čemuž bude jízda na ledu skutečně bezpečná. Samozřejmostí je také to, že jsou plně kompatibilní i se všemi elektronickými systémy, jako je ABS a ESP, a tak je není nutné při nasazení řetězů vypínat. I to přispívá k celkové bezpečnosti vaší jízdy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *