Thule XB-16

Skutečně unikátní model sněhových řetězů, a to především pro velikost svých článků. Konstruovány a navrženy totiž byly tak, aby nabídly velmi unikátní průměr článků, a to až 16 milimetrů. Samozřejmostí je také to, že každý takový má čtvercový tvar. Díky tomu mohou řetězy Thule XB-16 nabídnout velmi dobrý záběr, a to jak na silnici, která je pokryta sněhem, tak i na silnici, která je pokryta ledovou vrstvou. Stávají se tak nezbytným pomocníkem pro každého, kdo míří do horských oblastí a nechce riskovat konec své cesty na méně udržované silnici. Dané vlastnosti však nejsou ta jediný pozitiva, která model Thule XB-16 má.

Unikátní patentovaný systém

Při konstrukci řetězů Thule XB-16 bylo dbáno také na to, abyste jako řidiči měli vše co nejjednodušší. S tím souvisí třeba samotná montáž, kdy hlavní dopínání je řešeno označeným pružným dílem. Samotnou montáž ale usnadní také barevně označená místa, která je třeba spojit, aby řetěz perfektně držel. Překvapí ale i jednoduchost demontáže, jelikož zde řetězy Thule XB-16 využívají unikátního patentovaného systému. Stačí totiž uvolnění jednou rukou a následně už můžete řetěz z kol sejmout a uložit do praktického kufříku, který Thule k danému modelu také dodává.

Bez obav z kroucení řetězu

Daná konstrukce a jednotlivé součástí také zajistí, že řetěz bude za všech okolností sloužit přesně tak, jak sloužit má. Nemusíte mít obavu z toho, že by se řetěz kroutil a vytvářely se na něm smyčky. Aby k tomu nedocházelo, je model Thule XB-16 vybaven specielními zkracovacími háky, které toto eliminují. Další důvod, abychom si byli jisti tím, že právě tyto řetězy rozhodně nezklamou ani při náročnějším a pravidelném používání v horském terénu. Ostatně celá tato všestrannost je také důvodem pro pozitivní hodnocení, které mají z řad jejich uživatelů po celém světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *