Thule XG-12 PRO

Jak už napovídá samotné označení PRO, které je uvedeno v samotném názvu těchto sněhových řetězů, jedná se o skutečně profesionální model, který zaručeně nezklame. Zvláště proto, že řetězy Thule XG-12 PRO jsou určené primárně pro majitelům větších vozů, a to ať už se jedná o různé offroad typy, nebo se jedná o vozy SUV, popřípadě vozidla užitková. Ty všechny mají jedno společné, a to větší rozměry pneumatik. A přesně v daných rozměrech je model Thule XG-12 PRO nabízen, aby uspokojil poptávku právě po kvalitních a hlavně velmi dobře funkčních řetězech.

Unikátní samonapínací systém

Jejich přednosti oceníte už ve chvíli, kdy je budete navlékat na své kolo u automobilu. A to samozřejmě proto, že model řetězů Thule XG-12 PRO nabídne unikátní samonapínací systém, který je doplněn také systémem automatického vystřeďování. V praxi to znamená, že pro bezproblémovou montáž řetězů stačí jenom jedna jediná a samozřejmě také velmi rychlá zastávka. Jistotou je také to, že jsou opatřeny i bezpečnostními prvky, které chrání vaše disky před poškrábáním. Samotné montáži poté napomáhá také mikro regulační řešení, které přispívá k tomu, aby řetěz skutečně držel přesně tak, jak držet má.

Bezproblémová a bezpečná jízda je samozřejmostí

Co na řetězech Thule XG-12 PRO samozřejmě také oceníte, to je jejich konstrukce, díky které bez problémů zvládnete jak zasněžený, tak i zledovatělý terén. Tento model má totiž čtvercové články o průměru 12 milimetrů, díky kterým se výrazně zlepšuje právě záběr vašeho vozu. Cesta tak bude i na neupravených horských silnicích bezpečná a mnohdy bezproblémová. Na to navazuje i fakt, že jsou řetězy Thule XG-12 PRO plně kompatibilní s různými elektronickými brzdnými a pohonnými systémy, kterými jsou vozy SUV a off road automobily vybaveny, a to proto, aby jízdu v těžším terénu usnadnili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *