Thule XS-16

Nejsou to jenom osobní vozidla, ale jsou to také vozy SUV, vozy s označením offroad, popřípadě také dodávky a další užitková vozidla. A i s nimi samozřejmě můžeme vyrážet v zimě do horských oblastí. Aby byla cesta bezproblémová a bezpečná, je třeba často použít sněhové řetězy. Klasické modely jsou však vyráběny hlavně pro použití na běžných osobních vozidlech. Zoufat však nemusíte, jelikož variantou přímo pro vás jsou řetězy s označením Thule XS-16. Ty jsou primárně určeny pro všechny automobily nad 2 000 kilogramů hmotnosti, z čehož se odvíjejí také jejich samotné vlastnosti, a samozřejmě také kvalita.

Dokonalý záběr na sněhu i na ledu

Jakmile sněhové řetězy Thule XS-16 umístíte na svá kola, můžete si být jisti, že sněhový terén zdoláte mnohem pohodlněji a bezpečněji. A to hlavně z toho důvodu, že samotná konstrukce je tvořena čtvercovými články, které mají průměr celých 16 milimetrů. Jak tvar, tak velikost zajistí velmi dobrý záběr na sněhu a na ledu, stejně jako jistotu bezpečné jízdy a správného držení stopy. Široký výběr velikostí s ohledem na velikosti kol od 16 do 18 palců jsou poté jistotou toho, že je může využít jakýkoliv majitel většího automobilu.

Blesková montáži demontáž

Vlastnosti, které oceníte během jízdy, ale nejsou jediným pozitivem, které sněhové řetězy Thule XS-16 mají. Dalšími vlastnostmi, které jsou pozitivně oceňovány, jsou hlavně takové, které jsou spjaty s patentovanými řešeními montáže a demontáže. Řetězy Thule XS-16 jsou vybaveny samonapínacím systémem, díky čemuž pro nasazení stačí jedna jediná zastávka. Ani demontáž však není nijak složitá, jelikož stačí povolení jednou rukou a následné sundání řetězu z vašeho kola. To vše se může hodit hlavně v nepříznivých klimatických podmínkách, kdy chceme být venku mimo vozidlo skutečně jenom nezbytnou dobu a nikoliv dlouhé minuty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *